ślubowanie klas pierwszych

ślubowanie klas pierwszych

30 października 2014 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Dzieci zostały pasowane przez panią Dyrektor Wiesławę Przytułę na uczniów naszej szkoły.

Sprzątanie Świata

Samorząd Uczniowski Szkoły podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w dniu 22.10.2014r. przeprowadził akcję „Sprzątania Świata”. Uczniowie posprzątali najbliższą okolicę oraz Miejsca Pamięci Narodowej.

Powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym indywidualnym w Lubyczy Królewskiej

21 października 2014 r. w Lubyczy  Królewskiej  odbyły się Powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym indywidualnym naszą szkołę reprezentowali: Konrad Litkowiec , Kamil Bród, Daniel Trykacz, Katarzyna Liga, Weronika Lizak, Paulina Sachajko i Magdalena Mazur. Uczniów przygotowywały Elżbieta Matwiejczuk i Ewelina Tucka-Ratyna.

Klasa III na wycieczce

Klasa III na wycieczce

15 października 2015 roku uczniowie klasy  III wyjechali na wycieczkę do lasu w Witkowie. 

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października - w tym dniu program artystyczny w wykonaniu dzieci 5-6 letnich z oddziału przedszkolnego i solistek z kl. I dał niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły.

Zbiórka płodów rolnychna rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuniach

Samorząd Uczniowski przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie w dniu 8 października  2014r. zorganizował Zbiórkę Płodów Rolnych na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuniach. Dziękujemy mieszkańcom Telatyna za pomoc.

Kisimy kapustę i robimy przetwory

Kisimy kapustę i robimy przetwory

23 września 2014 roku uczniowie klasy drugiej i piątej razem z p. Janiną Tucką i p. Eweliną Tucką Ratyna uczestniczyli  w wycieczce na basen w Zamościu oraz do gospodarstwa edukacyjnego „Kolorowe Ranczo”w Łabuniach Reformie. 

Klasa VI na biwaku

Klasa VI na biwaku

W dniach 17 – 18 września 2014 r. uczniowie klasy szóstej pod opieką  wychowawczyni Janiny Urban  oraz Wiesławy Przytuły i Elżbiety Matwiejczuk świetnie bawili się na biwaku z noclegiem zorganizowanym na stadionie.

"Każdy chce być zdrowy, o paleniu nie ma mowy"

"Każdy chce być zdrowy, o paleniu nie ma mowy"

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie bierze udział w Ogólnopolskim programie antytytoniowym, który realizowany jest w trzech grupach wiekowych pod hasłami:

-grupa przedszkolna – „Czyste powietrze wokół nas”

-klasy 1-3 –„Nie pal przy mnie, proszę”

-klasy 4-6 – „Znajdź właściwe rozwiązanie”.

I a na wycieczce w Tomaszowie Lubelskim

I a na wycieczce w Tomaszowie Lubelskim

24 września 2014r. 6-latki, już nie przedszkolacy, a uczniowie klasy I "a" wybrali się na wycieczkę do Tomaszowa Lub. Zwiedzili tu Muzeum Regionalne im. dr Janusza Petera, a następnie bawili się w Krainie Zabaw, gdzie towarzyszył im wesoły Klaun. Ach będzie co wspominać!

"BEZPIECZNI NA DRODZE"

"BEZPIECZNI NA DRODZE"

 "BEZPIECZNI NA DRODZE", pod takim hasłem odbył się konkurs plastyczny organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu, w którym nasi uczniowie brali udział. Prace do konkursu przygotowali: Małgorzata Pawłowska - kl.Ia (op. Alicja Wiśniewska), Jakub Kuma- kl.II (op. Alicja Wiśniewska), Aleksandra Kasprzak- kl.II (op. Janina Tucka), Paulina Ćmil- kl.V (op. Janina Tucka). 

Klub Bezpiecznego Puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka

Klasy pierwsze naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim programie ,,Klub Bezpiecznego Puchatka''. 

Festyn Rodzinny "Pożegnanie Lata"

Festyn Rodzinny "Pożegnanie Lata"

W niedzielę 21 września na Stadionie w Telatynie w ramach projektu „Szkoła Współpracy" odbył się Festyn Rodzinny „Pożegnanie Lata”. Festyn zorganizowali i brali w nim udział rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Pierwszego września zabrzmiał pierwszy dzwonek. Spotkaliśmy się wszyscy w kościele na Mszy Świętej, którą celebrował ks. Andrzej Bastrzyk. W murach szkolnych przywitał nas serdecznie Pan Dyrektor Bogdan Tucki. 

Pożegnanie klasy VI

Pożegnanie klasy VI

 

18 czerwca 2014r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy szóstej. Rodzice i nauczyciele otrzymali upominki wykonane własnoręcznie przez uczniów. Wiele ciekawych zdjęć w galerii.

Wygenerowano w sekund: 0.02
858,242 unikalne wizyty