Beata Piwko będzie reprezentowała naszą szkołę i gminę w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Beata Piwko będzie reprezentowała naszą  szkołę i gminę w powiatowym etapie  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 5 marca 2015 roku nasi uczniowie wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ,,Młodzież zapobiega pożarom". Szkołę reprezentowali: Klaudia Safaryn, Jakub Sienkiel z klasy IV, Wiktoria Szozda z klasy V, Beata Piwko i Lilianna Suska z klasy VI.

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się Beata Piwko, która będzie reprezentowała naszą szkołę i gminę.

Zimowisko w naszej szkole podczas ferii

Zimowisko w naszej szkole podczas ferii

Początek ferii zimowych uczniowie klas I-VI mieli możliwość  spędzić na trzydniowym zimowisku zorganizowanym z własnej inicjatywy przez nauczycieli naszej szkoły:  Elżbietę  Matwiejczuk, Ewelinę Tucką Ratyna, Magdalenę Szymańską, Janinę Urban i Wiesławe Przytułę.

Choinka szkolna

Choinka szkolna

Zabawa choinkowa w naszej szkole odbyła się w niedzielę 1 lutego. Zarówno mali jak i duzi czekali na nią z niecierpliwością.Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. 

Dzień Babci i Dziadka w grupie 5 -latków

Dzień Babci i Dziadka w grupie 5 -latków

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni,w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.W grupie 5-latków 30 stycznia wnuki ze swoją panią przygotowały program artystyczny, który zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne i aktorskie.

Dzień Babci i Dziadka w grupie 3 i 4-latków

W dniu 29 stycznia w grupie 3-4latków odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały cześć artystyczną, za którą otrzymały gromkie brawa. Przedszkolaki złożyły swoim gościom serdeczne życzenia i wręczyły laurki. 

Dzień Babci i Dziadka w grupie 6 -latków

Dzień Babci i Dziadka w grupie 6 -latków

Dziadek i Babcia to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, z tej właśnie okazji w grupie 6-latków, w dniu 23.01.2015 odbyło się święto z okazji "Dnia Babci i Dziadka"

Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze oraz radośnie śpiewały piosenki. Dzieci w formie wierszy złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia.

Bal karnawałowy

W dniu 22 stycznia 2015 r. w grupie 3-4latków odbył się bal karnawałowy. Tego dnia wszystkie dzieci przybyły do przedszkola w pięknych i pomysłowych strojach. Wszyscy wesoło bawili się przy skocznych dźwiękach muzyki. Aby uatrakcyjnić bal, rodzice przygotowali swoim pociechom smaczne ciasteczka i orzeźwiający kompot owocowy.

II miejsce w rejonowych igrzyskach w tenisie stołowym drużynowy

Konrad Litkowiec i Bród Kamil zajęli II miejsce  w Rejonowych Igrzyskach w tenisie stołowym drużynowym chłopców  i zakwalifikowali się na Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Kocudzy w dniu 22.01.2015 r. Chłopcy zajęli  tam VII miejsce. Gratulujemy.

Dzień Babci i Dziadka w klasach I-III

Dzień Babci i Dziadka w klasach I-III

W dniu 21 stycznia 2015 roku, w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kaplicy w Telatynie, którą w intencji Babć i Dziadków odprawił ksiądz Andrzej Bastrzyk.

Przywróćmy Dzieciom Uśmiech

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji ,,Przywróćmy Dzieciom Uśmiech" i na rzecz Fundacji ,,Przyjazny świat dziecka" przekazała makulaturę. Akcję pilotowała Wiesława Przytuła - opiekun SKO.

Spotkaniec opłatkowe w grupie 6- latków

Spotkaniec opłatkowe w grupie 6- latków

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w grupie 6-latków, odbyło się spotkanie opłatkowe z rodzicami przedszkolaków. Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. 

Spotkanie opłatkowe w grupie 3-4 latków

19 grudnia 2015 r. odbyło się także spotkanie opłatkowe w grupie 3-4latków.

Jasełka szkolne

Jasełka szkolne

Ostatniego dnia nauki przed świętami, 19 grudnia 2014 roku odbyły się Jasełka dla uczniów naszej szkoły, a 11 stycznia 2015 roku Jasełka dla społeczności lokalnej.

W świątecznym nastroju, przy wigilijnym stole

Świata Bożego Narodzenia to szczególne święta, na które czekamy z utęsknieniem i przygotowujemy się do nich przez cały niemal grudzień. Również w naszej szkole dało się zauważyć wyraźne zmiany. 

Nasze sukcesy w tenisie stołowym

W dniu 15.12.2014 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa powiatu SZS w Drużynowym Tenisie stołowym,  w którym nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

I miejsce – Bród Kamil, Litkowiec Konrad

III miejsce- Suska Lilianna, Ciećko Weronika. Gratulujemy.

Wygenerowano w sekund: 0.18
1,090,321 unikalne wizyty