Przeskocz do treści

Dzień Babci i Dziadka kl. I-III

Dzie� Babci i Dziadka kl. I-IIIDzień Babci i Dziadka był okazją do odwiedzin miłych gości w naszej szkole. W czwartek, 25 stycznia 2018 roku Babcie i Dziadkowie naszych najmłodszych uczniów, dzieci z klas I – III przybyli na uroczystość z okazji ich święta. Gości powitał i życzenia złożył Dyrektor szkoły pan Bogdan Tucki.

Następnie przyszedł czas na występy dzieci. Uczniowie pod kierunkiem pań: Alicji Wiśniewskiej, Agnieszki Dobrowolskiej i Anny Bednarczuk zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Uczestników spotkania odwiedzili też kolędnicy z noworocznymi życzeniami-grupa uczniów z klas II-III, których przygotowała pani Janina Tucka.

Dzie� Babci i Dziadka kl. I-III

Następnie przyszedł czas na występy dzieci. Uczniowie pod kierunkiem pań: Alicji Wiśniewskiej, Agnieszki Dobrowolskiej i Anny Bednarczuk zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Był więc taniec, śpiew, recytacja. Były występy solowe i w grupach.

Uczestników spotkania odwiedzili też kolędnicy z noworocznymi życzeniami-grupa uczniów z klas II-III, których przygotowała pani Janina Tucka. 
Popisy małych aktorów bardzo się podobały, ponieważ zaproszeni na uroczystość kochane Babcie i ukochani Dziadkowie głośno bili swoim wnukom brawo.

Po występie wnuczęta wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki, a na zakończenie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości. Bez ich pomocy uroczystość na pewno nie byłaby tak udana.

Skip to content