Przeskocz do treści

Choinka dla uczniów klas I-VI i przedszkolaków

28 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta Choinka dla uczniów klas I-VI i oddziałów przedszkolnych, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki i jednocześnie rozpoczynająca ferie zimowe. Pięknie udekorowana sala przez całe niedzielne popołudnie była sceną tańców, zabaw i swawoli uczestników tej lubianej i wyczekiwanej imprezy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Łabuniach. Loteria była inicjatywą członków Samorządu Szkolnego.

Tego dnia hala sportowa wypełniła się miłośnikami tańca i dobrej zabawy.  Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiał.
Co jakiś czas z mikrofonu płynęły życzenia zachęcające do udziału w zabawie nauczycieli i rodziców. Pięknie udekorowana sala przez całe niedzielne popołudnie była sceną tańców, zabaw i swawoli uczestników tej lubianej i wyczekiwanej imprezy.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Łabuniach. Loteria była inicjatywą członków Samorządu Szkolnego.
Fanty na losy, zostały ofiarowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Jak zwykle, nasi najmłodsi uczniowie, chętnie spieszyli z pomocą, ofiarowując najróżniejsze fanty na loterię.

Nad przebiegiem loterii, czuwała pani Janina Tucka, opiekun SU, a pomocą służyli członkowie SU: Szymon Miazga, Kornelia Bodeńko, Jakub Sienkiel , Katarzyna Litkowiec, i Julia Skreczko oraz panie: Anna Bednarczuk i Elżbieta Matwiejczuk.

Dziękujemy wszystkim, którzy z dobrego serca włączyli się w nasze działanie.

Skip to content