Przeskocz do treści

Nasza szkoła w Katolickim Radiu Zamość

15 marca 2018 roku uczennice z naszej szkoły wzięły udział w nagraniu audycji radiowej z cyklu „SZKOŁY Z WARTOŚCIAMI– Szkoły Prymasowskie" w Katolickim Radiu Zamość, której mogliśmy wysłuchać w sobotę 17 marca o godz. 17.15.

Podzieliły się także swoimi osobistymi refleksjami i doświadczeniami.

Mówiły o historii szkoły, o okolicznościach nadania jej imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz wpływie Patrona na życie szkoły, nauczanie i wychowanie młodzieży. Podzieliły się także swoimi osobistymi refleksjami i doświadczeniami.

 Audycję przygotowali: uczniowie pod kierunkiem p. Janiny Tuckiej i p. Marzeny Proc a oprawę muzyczną zapewniła Schola Gaudium prowadzona przez ks. Andrzeja Bastrzyka.

Dziękujemy Katolickiemu Radiu Zamość oraz Fundacji Dom Trzeciego Tysiąclecia za umożliwienie przedstawienia naszej szkoły.

Tych, którzy jeszcze chcieliby odsłuchać naszej audycji zapraszamy na stronę KR Zamość.

Skip to content