Przeskocz do treści

Weronika w gronie najlepszych artystów

W dniu 23.03.2018r. odbył się III Festiwal Piosenki Wojskowej w Szkole ZDZ w Zamościu pod hasłem „Niepodległa”. 

Naszą szkołę reprezentowała Weronika Ciećko, uczennica kl. III b oddziału gimnazjalnego, śpiewając melodyjną, ale bardzo trudną wokalnie piosenkę pt. „Syberiada”.

Swoim głosem ujęła jury konkursowe, otrzymując wyróżnienie za swoje przepiękne i bardzo emocjonalne wykonanie wybranej piosenki.

  Poziom konkursu, zwłaszcza w kategorii - s

 

olista, był bardzo wysoki, dlatego tym bardziej Weronice należą się gromkie brawa i gratulacje. Występ wokalistki napawa dumą tym bardziej, że Weronika wzięła w nim udział po raz drugi i to z sukcesem. Weronika otrzymała nagrody rzeczowe, z których jest bardzo zadowolona.

Do konkursu Weronikę przygotowała  Małgorzata Pelczar.

Raz jeszcze gratulujemy „naszej uzdolnionej artystce” Weronice za wspaniały występ oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursie takiej rangi. Życzymy dalszych sukcesów w innych konkursach muzycznych.

 

Skip to content