Przeskocz do treści

Kolejny sukces naszych uczniów !

Uczniowie z naszej szkoły w składzie Klaudia Safaryn, Zuzanna Maślak, Magdalena Gęborys i Piotr Wronka pod kierunkiem p.Anny Wielosz zakwalifikowali się do finału Konkursu Edukacyjnego w ramach Europejskiego Dnia Współpracy EC Day 2018 , który odbędzie się w dniach 20-23 września  2018 r. we  Lwowie. Hasłem tegorocznego konkursu jest Dziedzictwo i Ja. W wymagającym konkursie pokonaliśmy kilkanaście polskich szkół i zgodnie z wynikami umieszczonymi na stronie programu zajmujemy IV miejsce wśród szkół polskich.

Uczniowie wykonali wszystkie zadania konkursowe z wielką starannością i zaangażowaniem.

Nasza  drużyna jest jedną z dwóch z województwa lubelskiego.   

We wrześniowym spotkaniu we Lwowie weźmie udział 8 zespołów z Polski, 8 z Białorusi i 8 z Ukrainy.

Wyniki można zobaczył na stronie: https://www.pbu2020.eu/pl/news/539

Warto dodać, że nasza szkoła już po raz trzeci będzie brać udział w finale konkursu!

Gratulujemy!

Skip to content