Przeskocz do treści

Powiatowe Eliminacje 37. Małego Konkursu Recytatorskiego

19 maja 2018 r. o godz. 9.00 w TDK odbyły się Powiatowe Eliminacje 37. Małego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs dał młodym recytatorom szansą na odnalezienie najlepszej interpretacji dzieł największych mistrzów pióra. Wśród uczestników znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

I nagroda główna – kwalifikacja do Wojewódzkiego Koncertu Laureatów - Sebastian Piskor - Szkoła Podstawowa w Telatynie...

19 maja 2018 r. o godz. 9.00 w TDK odbyły się Powiatowe Eliminacje 37. Małego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs dał młodym recytatorom szansę na odnalezienie najlepszej interpretacji dzieł największych mistrzów pióra. Wśród uczestników znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

I nagroda główna – kwalifikacja do Wojewódzkiego Koncertu Laureatów - Sebastian Piskor - Szkoła Podstawowa w Telatynie,

II nagroda Michał Krzysztof Matraszek – Szkoła Podstawowa w Telatynie i Dominika Piskor – Szkoła Podstawowa w Telatynie

III wyróznienie - Szymon Steć – Szkoła Podstawowa w Telatynie.

Konkurs prowadziły recytatorki Koła Żywego Słowa – Róża Paszt i Julia Anastaziak.

Za uczestnictwo dyplomem wyróżniono Mateusza Budzyńskiego, Michała Dziedzica i Kornelię Bodeńko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Skip to content