Przeskocz do treści

Sukcesy recytatorskie uczniów naszej szkoły w XXXVII Recytatorskim Turnieju Powiatowym

Dnia 19.05.2018 w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się XXXVII Recytatorski Turniej Powiatowy  pod hasłem „Mały Konkurs Recytatorski”

W konkursie nagrodę otrzymali: Dominika Piskor – opiekun Alicja Wiśniewska, Michał Matraszek – opiekun Agnieszka Dobrowolska. Wyróżnienie otrzymał Szymon Steć – opiekun Janina Tucka.

Nagrodę główną za wybitną prezentację tekstu literackiego otrzymał Sebastian Piskor  - opiekun Janina Urban, i tym samym reprezentował powiat tomaszowski na Turnieju  Wojewódzkim w Lublinie, który odbył się 06.06.2018 r.. Nasz mistrz słowa otrzymał wyróżnienie.

Świat wówczas dopiero będzie szczęliwy,
gdy wszyscy ludzie mieć będą dusze artystów,
to znaczy, gdy z radością wykonywać będą swą pracę.
 - August Rodin

Dnia 19.05.2018 w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się XXXVII Recytatorski Turniej Powiatowy  pod hasłem „Mały Konkurs Recytatorski”.

  Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Piskor , Michał Matraszek, Mateusz Budzyński, Sebastian Piskor, Michał Dziedzic, Szymon Steć, Kornelia Bodeńko. W konkursie nagrodę otrzymali: Dominika Piskor – opiekun Alicja Wiśniewska, Michał Matraszek – opiekun Agnieszka Dobrowolska. Wyróżnienie otrzymał Szymon Steć – opiekun Janina Tucka.
 Nagrodę główną za wybitną prezentację tekstu literackiego otrzymał Sebastian Piskor  - opiekun Janina Urban, i tym samym reprezentował powiat tomaszowski na Turnieju  Wojewódzkim  w Lublinie, który odbył się 06.06.2018 r. Nasz mistrz słowa otrzymał wyróżnienie.  Jak powiedział jeden z jurorów: "Sebastian to dziecko sceny, rośnie wielka osobowość”.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, rodzicom oraz opiekunom !

 

Skip to content