Przeskocz do treści

Inauguracja nowego roku szkolnego 2018/19

4 września 2018 roku rozpoczął się kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8.00 Mszą św., a następnie odbył się uroczysty apel. Podczas uroczystej inauguracji nasi uczniowie wierszem i piosenką pożegnali wakacje, a rozpoczęli czas nauki
Dyrektor Pan Bogdan Tucki w krótkim przemówieniu serdecznie powitać zebranych i złożył wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierowała również Pani Wójt Elżbieta Stąsiek- Witkowska.

4 września 2018 roku rozpoczął się kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8.00 Mszą św., a następnie odbył się uroczysty apel, który rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Natalia Nogas. Wprowadzone zostały sztandary szkoły, odśpiewany hymn państwowy i hymn szkoły. Podczas uroczystej inauguracji nasi uczniowie wierszem i piosenką pożegnali wakacje, a rozpoczęli czas nauki.

Dyrektor Pan Bogdan Tucki w krótkim przemówieniu serdecznie powitać zebranych – uczniów, rodziców, grono pedagogiczne. W kolejnych słowach swojego wystąpienia pan dyrektor złożył wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym - nauczycielom wyrozumiałości  i cierpliwości, a uczniom, zapału w zdobywaniu wiedzy. Słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierowała zaproszony gość Wójt Pani Elżbieta Stąsiek- Witkowska.

Następnie dzieci i młodzież pod opieką swych wychowawców rozeszli się do klas, gdzie  nauczyciele przedstawili podopiecznym kilka ważnych informacji oraz  omówili zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole i poza nią.

Uroczystość przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani: Janiny Tuckiej, Anny Bednarczuk i Eweliny Tuckiej- Ratyny.

Życzymy wszystkim owocnego roku!

Skip to content