Przeskocz do treści

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka 3 października 2018 roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskotekę dla klas IV-VI. Już od progu można było usłyszeć dźwięki dobrej muzyki...

Natomiast 4 października odbyła się dyskoteka dla klas VII- III gimnazjum. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00, a zakończyła o 21:00. Muzyka była dość energiczna...

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom dyskotek:
uczniom i wychowawcom za wspaniałą zabawę!!!

Z okazji Dnia Chłopaka 3 października 2018 roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskotekę dla klas IV-VI. Już od progu można było usłyszeć dźwięki dobrej muzyki.

Podczas dyskoteki po zaliczeniu wszystkich zadań przygotowanych przez Zuzannę Maślak i Klaudię Safaryn uczniowie klasy IV zostali przyjęci w poczet „starszaków”. Swoich uczniów dzielnie wspierali wychowawcy, którzy z u�miechem na ustach wykonali wszystkie zadania. 

Natomiast 4 października odbyła się dyskoteka dla klas VII- III gimnazjum. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00, a zakończyła o 21:00. Muzyka była dość energiczna. Czas dyskotekowego szaleństwa jednak szybko dobiegł końca. Bezpiecznie wszyscy powrócili do domów.

 

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom dyskotek:

uczniom i wychowawcom za wspaniałą zabawę!!!

Skip to content