Przeskocz do treści

„Moja mała Ojczyzna, to Polska właśnie”

Dnia 30 października 2018 roku został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny „Moja mała Ojczyzna,  to Polska właśnie” zorganizowany przez naszą szkołę w ramach ogólnopolskich obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Komisja w składzie: Mieczysław Szaruga- Sekretarz Urzędu Gminy w Telatynie, Alicja Górnik- Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Telatyn, Jadwiga Nogas- Pracownik Urzędu Gminy w Telatynie, Bogdan Tucki- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie po zapoznaniu się z pracami wyłoniła 25 laureatów w czterech kategoriach wiekowych - protokół.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie. Autorom nagrodzonych i wyróżnionych prac gratulujemy. 

Dnia 30 października 2018 roku został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny „Moja mała Ojczyzna,  to Polska właśnie” zorganizowany przez naszą szkołę w ramach ogólnopolskich obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych, edukacja historyczna oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej. Na konkurs  wpłynęło 110 prac, wykonanych przez uczniów klas I-VIII i oddziałów gimnazjalnych różnymi technikami.

Komisja w składzie: Mieczysław Szaruga- Sekretarz Urzędu Gminy w Telatynie, Alicja Górnik- Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Telatyn, Jadwiga Nogas- Pracownik Urzędu Gminy w Telatynie, Bogdan Tucki- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie po zapoznaniu się z pracami wyłoniła 25 laureatów w czterech kategoriach wiekowych.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie. Autorom nagrodzonych i wyróżnionych prac gratulujemy.

Organizatorzy: p. Janina Tucka i p. Monika Tchórzewska serdecznie zapraszają do obejrzenia wystawy zorganizowanej w szkole oraz uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w czwartek, 15 listopada 2018 roku.

Skip to content