Przeskocz do treści

Mikołaj w grupie 6-latków

6 grudnia w naszym oddziale przedszkolnym pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj.

Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników – reniferów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Dzieci powitały Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach sześciolatków...

Mikołajki to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada sześciolatki pod okiem swojej pani Henryki Bucior ,,pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów i osobiście wrzuciły zaadresowane koperty do skrzynki pocztowej.

  A  6 grudnia w naszym oddziale przedszkolnym pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj.
  Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników – reniferów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Dzieci powitały Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach sześciolatków.
Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.   cool
Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania był wspólne zdjęcia z naszym gościem.
Skip to content