Przeskocz do treści

Mikołajki w naszej szkole

Uczniowie  z wielką niecierpliwością czekają na dzień 6 grudnia. To wyjątkowy dzień w roku - dzień pełen prezentów, radości  i wzruszę.

W naszej szkole Mikołaja przywitaliśmy już w świątecznym nastroju. Przygotowaliśmy zimowe dekoracje, wiersze, piosenki i pastorałki. Wcześniej pisaliśmy listy i bardzo si  staraliśmy, bo pono Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci….

Mikołaj nie zapominał także o nauczycielach… Każdemu wręczy tradycyjnie rózg ze słodkim upominkiem. Uczniowie uczcili ten szczególny dzień w roku „ Dzień czapki Mikołaja”, zakładając czerwoną czapkę. Szczególne podziękowania należą się członkom SU- Jakubowi Sienkielowi (Mikołajowi) oraz Paulinie Sachajko i Kamili Banach (śnieżynkom) za uświetnienie tego ważnego  dnia…

 Wszystkim uczniom i nauczycielom wielu wymarzonych prezentów pod choinkę życzę członkowie SU wraz z  Przewodniczącą – Natalią Nogas i opiekunami – p. J. Tucką i p. E. Tucką- Ratyna. 

Skip to content