Przeskocz do treści

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KL. I-III

23 stycznia 2019 roku, w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kaplicy w Telatynie, które w intencji Babć i Dziadków odprawił ksiądz Andrzej Bastrzyk.
Uczniowie klas I-III, pod kierunkiem wychowawców- J. Tuckiej, A. Wiśniewskiej,  E. Oleszczuk,  przygotowali wiersze, piosenki, tańce oraz „Jasełka” dla swoich babć i dziadków. Rodzice zajęli się przygotowaniem dekoracji  oraz słodkiego poczęstunku dla przybyłych gości. 

Za miłość i opieką dzieci podziękowały, wręczając babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Telatyn, pan Dariusz Kozłowski, Sekretarz Gminy Telatyn, pan Mieczysław Szaruga oraz dyrektor naszej szkoły, pan Bogdan Tucki.
Na zakończenie części artystycznej piękne życzenia zebranym seniorom złożył dyrektor szkoły, pan Bogdan Tucki oraz pan Dariusz Kozłowski, który podziękował też dzieciom za piękne przedstawienie.

 Spotkanie przebiegło w miłej i pogodnej atmosferze.

Skip to content