Przeskocz do treści

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września 2019 roku uroczystą inaugurację roku szkolnego szkolnego 2019/2020 w naszej szkole rozpoczęła Msza św. Następnie wszyscy przeszli do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna. Przewodnicząca szkoły Natalia Nogas powitała wszystkich zebranych: Wójta Gminy Telatyn pana Dariusza Kozłowskiego, dyrekcję, grono pedagogiczne, uczniów szkoły, zebranych rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, w której chłopcy przypomnieli o tragicznych wydarzeniach z 1 września 1939 roku. Ważnym punktem występu był taniec w wykonaniu zespołu „Rytm”. W dalszej części dziewczynki w krótkiej formie artystycznej, która miała w sobie minimum słów i tonę emocji przedstawiły wakacyjne wspomnienia oraz scenki ukazujące życie uczniowskie. Po zakończeniu części artystycznej pani dyrektor Barbara Wójcik złożyła wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. W kolejnych słowach swojego wystąpienia pani dyrektor szczególnie ciepłe słowa skierowała do tych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Następnie głos zabrał Wójta Gminy Telatyn, który przekazał na potrzeby szkoły dziesięć laptopów. Po zakończeniu nastąpiło spotkanie z wychowawcami w klasach, gdzie wychowawcy poinformowali uczniów o najistotniejszych kwestiach organizacyjnych w bieżącym roku szkolnym.Teraz przed nami cały rok nauki. Witaj szkoło!
Część artystyczną i występ zespołu tanecznego przygotowała pani Janina Tucka, a dekoracje wykonała pani Ewelina Tucka- Ratyna.

Skip to content