Przeskocz do treści

Moda na odblaski

7 listopada 2019 r.w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się Powiatowy konkurs "Moda na odblaski" zorganizowany przez Wydział Prewencji oraz Wydział Ruchu Drogowego KPP w Tomaszowie Lub.Konkurs został objęty patronatem Wojewódzkiej Komendy Policji i Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Przebiegał on w dwóch kategoriach wiekowych:klasy I-III oraz IV-VIII.
 Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: klasy I-III (Zofia Czaus,Katarzyna Pydo,Julia Procnal, Natalia Powęska, Karol Szozda) oraz klasy IV-VIII (Marta Deryło, Aleksandra Kasprzak, Julia Kopczyńska, Julia Bednarczuk, Zuzanna Ciećko, Miłosz Kuczyński). Zarówno w pierwszej jak i w drugiej grupie wiekowej nasza szkoła zajęła II miejsce. Koordynatorami, a tym samym nauczycielami przygotowującymi uczniów do tego konkursu były panie:Alicja Wiśniewska(klasy młodsze)oraz Wiesława Przytuła(klasy starsze). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy bezpieczeństwa (nie tylko w ruchu drogowym), ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Skip to content