Przeskocz do treści

Andrzejki

We środę i czwartek ( 27 i 28.11.2019 roku) w naszej szkole odbyła się długo
wyczekiwana dyskoteka andrzejkowa integrująca społeczność uczniowską klas I-III i IV- VIII. Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy oraz kultywowania tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci młodsze o godz. 15.00 w pełnej gotowości stanęły do zabawy.

Katalog wróżb przygotowany przez członków Samorządu Uczniowskiego był różnorodny i każdy chciał usłyszeć o sobie coś wyjątkowego. Można też było „poznać swoją przyszłość” dzięki wróżbom z kubeczków, piórek i gwiazdek. Jednym z najbardziej obleganych stanowisk okazało się to, przy którym można było wylosować sobie zawód, czy poznać imię przyszłej sympatii. Chętnych nie brakowało, dlatego uczniowie cierpliwie czekali w długich kolejkach.
Magiczny nastrój udzielił się każdemu. Atrakcja wieczoru było karaoke oraz przeboje muzyki współczesnej. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Podczas wieczorków przeprowadzona była zbiórka monet, której celem było wsparcie Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

To były dwa udane wieczory. Szkoda, że następne andrzejki dopiero za rok.
Organizatorzy: Janina Tucka i Ewelina Tucka- Ratyna- opiekunowie SU, wychowawcy
klas: Elżbieta Oleszczuk, Grażyna Dobrzańska, Joanna Czaus, Alicja Wiśniewska, Bogusław Wójcik, Monika Tchórzewska, Henryk Szaruga, Elżbieta Matwiejczuk, Wiesława Przytuła, Monika Tętnowska, Joanna Mazur i Janina Urban .

 

Skip to content