Przeskocz do treści

Wesołych Świąt!

                  Ciepłych, pełnych miłości i nadziei                                     Świąt Bożego Narodzenia,                   radosnych, rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole                                oraz dużo zdrowia                                                                            życzą:                                                                Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie                   Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana  Wyszyńskiego w Telatynie.

Tradycyjnie jak co roku grupa uczniów i harcerzy z naszej szkoły odwiedzała ze światełkiem, życzeniami i stroikami zakładu pracy naszej gminy. Dzieci pod opieką p. Henryka Szarugi i p. Wiesławy Przytuła ze śpiewem kolęd przekazali świąteczne życzenia.

Zostaliśmy bardzo miło i serdecznie przyjęci, za co z całego serca dziękujemy.

Informujemy, że światełko betlejemskie jest dostępne w naszych kościołach parafialnych. 

Skip to content