Przeskocz do treści

Konkurs na logo projektu Erasmus+ rozstrzygnięty

W grudniu ogłoszony został konkurs na logo projektu Erasmus+ realizowanego w naszej szkole "Combination of Healthy Eating and Doing Sport" skierowany do klas V i VI. Przedmiotem konkursu było opracowanie znaku graficznego – logo, mającego stać się oficjalnym elementem identyfikacji wizualnej międzynarodowego projektu, który nasza szkoła realizuje wraz ze szkołami z Francji, Hiszpanii i Turcji.  Wybór zwycięskiego logo był nie lada wyzwaniem dla komisji konkursowej, dlatego komisja oceniająca prace poprosiła nauczycieli innych przedmiotów o ocenę prac. W końcu wyłoniono zwycięskie logo. Laureatem konkursu został Michał Dziedzic, II miejsce zajęła Karina Marchiewicz, a III Dawid Szymański. Wyróżniona została także praca Mateusza Budzyńskiego.Zwycięskie logo będzie teraz reprezentowało naszą szkołę w głosowaniu na najlepsze logo ze wszystkich państw biorących udział w projekcie.

Rozdanie nagród i dyplomów zostanie przeprowadzone w późniejszym terminem ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, o czym poinformujemy zwycięzców indywidualnie.

Chcesz zobaczyć zwycięskie prace, kliknij https://sp.telatyn.pl/wp-content/uploads/2021/01/zwycięskie-prace.docx.

Skip to content