Przeskocz do treści

Spotkanie z Hiszpanią i Francją online.

21 maja uczniowie klasy Va i Vb mieli okazję spotkać sie wirtualnie z uczniami ze szkół partnerskich z Hiszpanii i Francji w ramch międzynarodowgo programu Erasmus+ "Combination of Heathy Eating and Doing Sport". Ze względu na sytuację epidemitogiczną niestety na razie nie mogliśmy się spotkać na żywo, z nadzieję czekamy na poprawę sytuacji. Oprócz szkoły z Hiszpanii i Francji w naszym projekcie uczestniczy też szkoła z Tucji.

Podczas piątkowego spotkaniu uczniowie przedstawiali siebie i swoje szkoły, rozmawiali o swoich zainteresowaniach oraz formach spędzania czasu wolnego, zwyczajach i tradycjach panujących w danym kraju. Szybko odkryli, że mają wiele wspólnych zainteresowań, wymienili nawet między sobą kontakty 🙂 Wydarzenie to było świętną próbą swoich możliwości i pokazaniem swoich umiejętności językowych.

W spotkaniu brali udział uczniowie: Mateusz Budzyński, Nikola Opak, Dawid Szymański, Maciej Bartecki, Michał Dziedzic, Karina Marchiewicz, Weronika Wójcik, Aleksandra Lizak oraz Emilia Szupińska.
GRATULACJE

W ramach dotychczasowej współpracy udało nam się przeprowadzić konkurs na logo projektu, kończymy również prace nad książką kucharską, którą wkrótce opublikujemy. A w czerwcu będziemy pracować nad video przedstawiającym i promującym naszą społeczność. W przyszłym roku szkolnym mamy nadzieję na realizację mobilności do krajów partnerskich.

Skip to content