Przeskocz do treści

Regionalny Konkurs Czytelniczy „Czy znasz …?”

Tradycyjnie, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział
w II- etapowym Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Czy znasz…?”, zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. Do I etapu konkursu przystąpiło dziesięciu uczniów naszej szkoły: Lena Lepionka kl. III , Michał Kiper kl. III, Mikołaj Sachajko kl. III , Gabriela Tętnowska kl. III, Zofia Czaus kl. II „a”, Zuzanna Tętnowska kl. II „a”, Julia Lizak kl. II „b”, Julia Mucha kl. II „b”, Ewa
Nowosadowska kl. II „b” i Martyna Nogas kl. I.

Uczestnicy za pomocą platformy elektronicznej  Quizizz rozwiązywali test składający się z 50  pytań dotyczących znajomości wierszy oraz lektur obowiązkowych i ponadobowiązkowych.
Wielkim sukcesem był awans do finału trzech uczniów: Michała Kipera
kl. III, Gabrieli Tętnowskiej kl. III i Zofii Czaus kl. II „a”.
Wielkie gratulacje!
Uczniów do konkursu przygotowali wychowawcy przy współpracy rodziców.

Skip to content