Przeskocz do treści

        „Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty…”                                                                              << Marek Grechuta>>   

Witając wiosnę, ogłosiliśmy w naszej szkole ten dzień  Dniem Kolorowej Skarpetki - tego dnia przypada Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, a więc uczniowie i nauczyciele założyli dwie różne, kolorowe skarpetki, aby pokazać, że w życiu nie wszystko musi być do pary!
Po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy też  „Dzień bez plecaka” polegający na zrezygnowaniu z plecaka i zastąpieniem go czymś pomysłowym, nietypowym. Uczniowie wykazali się duża kreatywnością . Kolejną atrakcją było prowadzenie przez uczniów klas VIII i VII przez 2 godziny zajęć w oddziałach przedszkolnych i klasach I-VIII, a nauczyciele usiedli w ławkach szkolnych. Dzień podsumowano nadzwyczajnym zebraniem  „Uczniowskiej Rady Pedagogicznej”.

Akcje sprawiły dużo radości w naszej szkole.

Może zostaną z nami na kolejne lata

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 

 

 

 

 

 

Skip to content