Przeskocz do treści

Wakelet dla polskich szkół – wygraliśmy!

W  ogólnopolskim konkursie “Wakelet dla polskich szkół”, wzięli udział nauczyciele, którzy pracują w naszej szkole:

p.Joanna Szuryn - język polski, biblioteka szkolna,

p.Monika Kiper - język polski,

p.Monika Tętnowska - język angielski oraz

p.Sylwia Adamczuk - nauczyciel współorganizujący.

Ich praca konkursowa to kolekcja wakeleta zatytułowana “Moje ukochane książki z dzieciństwa”. Każdy z tych nauczycieli stworzył kolekcję, w skład której wchodziła odpowiedź na pytanie konkursowe oraz prezentacja trzech wybranych, ulubionych książek dzieciństwa w dowolnej formie - tekstu prozatorskiego, wierszowanego, nagrania, grafiki itp.. Zostały one umieszczone w jednej zbiorczej kolekcji naszej szkoły.  Oryginalność i ujęcie tematu oraz kompletność tych kolekcji zadecydowały o przyznaniu nam nagrody – książek w języku angielskim wydawnictwa Osborne Published. Książki te wzbogacą  zasoby biblioteki szkolnej. Koordynator- p.J.Szuryn.

Gratulujemy wygranej!

https://tiny.pl/9vjgv

 

 

Skip to content