Przeskocz do treści

 

15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Motywem przewodnim wszystkich działań była oczywiście kropka.  Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, włożyli w tym dniu stroje w kropki, kropeczki, grochy, groszki. Niektórzy z naszych kolegów mieli kropki naklejki na ubrania, kropki – piegi, malowane kropki na rękach. Nagrodą była NIEPYTAJKA, czyli „ Kto w kropki ubrany, ten nie pytany”.

W klasach najpierw obejrzeliśmy krótki film o Vashti i kropce, a następnie wykonywaliśmy wiele ciekawych, motywujących i wzbudzających kreatywność zadań polonistycznych i matematycznych.

Uczniowie zainspirowani przez małą Vashti tworzyli też wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Święto Kropki i Vashti uświadomiły wszystkim, że każdy ma jakiś talent, który czasami drzemie gdzieś głęboko i czeka na odkrycie.

Dużą niespodzianką przygotowaną przez członków Samorządu Uczniowskiego i uczniów klasy II z okazji Dnia Kropki była fotobudka, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowanie wśród uczniów i dorosłych.

Ten dzień był prawdziwym świętem pomysłowości, kreatywności, odwagi, odkrywania swoich mocnych stron, tworzenia, działania i dobrej zabawy!!! 

Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij w linki:)

https://tiny.pl/wtg4d

https://www.canva.com/design/DAFMYiIh4jI/5OAG_N7TKbrkLcgIGTy-gA/watch?utm_content=DAFMYiIh4jI&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

https://www.canva.com/design/DAFMeZzdKww/-VUioZiEHBGShxRhZBbEYA/watch?utm_content=DAFMeZzdKww&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Skip to content