Przeskocz do treści

TANECZNY DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka dnia 29.09.2022 roku Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę dla klas I- III. Zabawa była jak zwykle bardzo udana, a przybyli uczniowie świetnie się bawili. Wszyscy dzielnie dotrwali do 18.00 bawiąc się w rytmie Makareny, Crazy Frog, Ścierniska oraz innych fikuśnych utworów, które serwowały prowadzące imprezą z ramienia samorządu Weronika Wójcik i Nikola Opak.

W czasie zabawy nie mogło zabraknąć też ulubionego konkursu uczniów tj. taniec z balonami, czy taniec na gazecie. Był czas na zumbę oraz wspólny taniec kaczuszki i pociąg, do którego ochoczo przyłączyli się wszyscy uczniowie. Impreza udała się znakomicie. Takie wydarzenia pokazują, że w szkole nie tylko możemy się uczyć, ale również miło wspólnie spędzać czas. Wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekają na następną dyskotekę, a więc do zobaczenia wkrótce!
Serdecznie dziękujemy wychowawcom za sprawowaną opiekę podczas dyskoteki i super zabawę.

Wszystkim chłopcom, zarówno tym małym jak i dużym, składamy najserdeczniejsze życzenia i jak najwięcej powodów do uśmiechu.

 

Skip to content