Przeskocz do treści

Serce dla Gabrysi

W pierwszy wtorek października w naszej szkole organizowaliśmy charytatywną zbiórkę pieniężna dla chorej Gabrysi Bryk z Tomaszowa Lubelskiego, która urodziła się ze śmiertelna wadą serca. Jedynym ratunkiem dla dziewczynki jest przeszczep serca w Bostonie, którego koszt jest niebotycznie wysoki.

Społeczność naszej szkoły jak zwykle stanęła na wysokości zadania, otwierając swoje serca, skarbonki i portfele. Uczniowie, grono pedagogiczne na czele z dyrekcją oraz pracownicy niepedagogiczni uzbierali łącznie kwotę 2576,50 gr., która zasiliła konto zbiórkowe akcji. Dziękujemy wszystkim, którzy chętnie włączyli się w tak piękną ideę niesienia pomocy potrzebującym i życzymy dużo zdrówka Gabrysi!

Akcję charytatywną przeprowadzono w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego- "Z kulturą mi do twarzy".
Skip to content