Przeskocz do treści

III Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

W III Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych, który odbył się 12.10.2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lub., nasza drużyna wywalczyła WYRÓŻNIENIE.

W wydarzeniu tym wzięło udział 10 szkół z powiatu tomaszowskiego. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza z nich to test wiedzy o polskich symbolach narodowych i ceremoniale szkolnym, a druga – znajomość zasad musztry w praktyce. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Gałka, Amelia Stachewicz, Miłosz Kuczyński. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski Wojciecha Żukowskiego. Opiekunowie: Monika Tętnowska, Henryk Szaruga.

Skip to content