Przeskocz do treści

„STOLICZKU NAKRYJ SIĘ”

Uczestnicy pomyślnie zakończonego projektu „Łączy nas patriotyzm i śpiew”, mieli okazję przeżyć niesamowitą podróż do świata bajek, która miała miejsce podczas MULTIMEDIALNEGO SYMFONICZNEGO KONCERTU.

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, pod batutą Tadeusza Wicherka, wykonała dwa utwory pt. „JAŚ I MAŁGOSIA” i „STOLICZKU NAKRYJ SIĘ” z muzyką Mariusza Matuszewskiego. Znakomici krakowscy i warszawscy aktorzy fantastycznie ilustrowali akcję czytanych na żywo bajek, która wzbogacona była prezentacją na ekranie kinowym.

Z Zamojskiego Domu Kultury wycieczkowicze udali się na posiłek do McDonald’s, a następnie wyruszyli do Krasnobrodu, gdzie czekały na nich warsztaty artystyczne. Pod czujnym okiem pani Magdy dzieci wykonały swoje własne, świąteczne rękodzieła - gliniane szopki. Wszystkie prace, po wypaleniu i pomalowaniu, zostaną dostarczone do szkoły przed Świętami Bożego Narodzenia i z pewnością będą śliczną pamiątką grudniowej wycieczki (9.12.2022r.).

Opiekę nad uczniami sprawowały: pani dyr. Małgorzata Śliczniuk - Loda, pani dyr. biblioteki Alicja Górnik, pani Monika Tętnowska, pani Małgorzata Bryk.

*Wycieczka zorganizowana w ramach projektu „Łączy nas patriotyzm i śpiew”.

Skip to content