Przeskocz do treści

Szkolne Jasełka

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o troskach dnia codziennego. W naszej szkole, jak co roku, w nastrój radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie wprowadziły nas tradycyjne jasełka. Zostały przygotowywane przez uczniów pod opieką pani katechetki Beaty Chwaleby i pani Elżbiety Matwiejczuk. Odbyły się 19 grudnia 2022r. w naszej szkole, gdzie obecni byli: dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice.

Piękna scenografia przygotowana pod kierunkiem pani Moniki Tchórzewskiej wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój, a młodzi zdolni aktorzy i wokaliści przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Dodatkowo przedstawienie uświetnili młodzi tancerze, którzy pod czujnym okiem pani Janiny Tuckiej zatańczyli piękne układy do świątecznych utworów. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze. Na koniec pani dyrektor Małgorzata Śliczniuk-Loda podziękowała wszystkim aktorom i życzyła całej społeczności szkolnej wesołych świąt.

Skip to content