Przeskocz do treści

,,ODLOTOWY TYDZIEŃ MODY”

20 marca 2023 roku rozpoczęliśmy w naszej szkole ,, Odlotowy Tydzień Mody”. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego nasi uczniowie i pracownicy szkoły aktywnie włączyli się do zabawy. Każdego dnia w szkole dominował jeden trend: dresy, neonowo, czarno, na opak, Francja elegancja.

Inicjatywa miała za zadanie umilić nam kolejne dni w szkole oraz udowodnić i przekonać nieprzekonanych, że w grupie tkwi siła. Po zakończonym tygodniu organizatorzy musieli podjąć trudną decyzję i wyłonić najbardziej „odlotową” klasę. Już wiemy, która klasa w naszej szkole potrafi najlepiej i najefektywniej współdziałać. Zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy VI ,,a” oraz II ,,a”. Drugie miejsce zajęła klasa VI ,,b” i I ,,a”, a trzecie klasa IV ,,a”.
Byliśmy zaskoczeni tym, jak wiele osób włączyło się do naszej zabawy! Nauczyciele również brali w niej udział!

21 marca, był również dniem KOLOROWEJ SKARPETKI i DNIEM BEZ PLECAKA. Tego dnia, należało korzystając ze swojej pomysłowości i sprytu czymś ten plecak zastąpić. W tym celu posłużyć mogło wszystko: walizka, skrzynka na narzędzia, pufa, chlebak, podbierak na ryby, a nawet legowisko dla zwierząt. Liczyła się kreatywność i fantazja, których jak widać nie zabrakło naszym uczniom. Był to z pewnością niecodzienny, radosny dzień w naszej szkole. Według komisji, najciekawsze ,,NOSIDŁA” przygotowali:

Jakub Czarnecki, Wiktoria Knap, Przemysław Lizak, Aleksandra Walczuk, Dawid Kozak, Nikola Głuszek, Oskar Sobuś, Adam Cioch, Filip Kozak i Zuzanna Cioch.

29 marca ogłoszono wyniki i rozdano nagrody.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę .

Skip to content