Przeskocz do treści

Szkolny Turniej Szachowy 2023

W dniach 19 i 20 czerwca br. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Szachowy, zorganizowany przez opiekuna zajęć szachowych przy wsparciu dyrekcji i Rady Rodziców SP Telatyn. Został on rozegrany w dwóch kategoriach: młodszej (klasy I – III) i starszej (klasy IV – VIII). W pierwszej kategorii udział wzięło 8 osób. Najlepszymi okazali się w kolejności: Natan Smyk, Wojciech Powęska, (obaj z klasy II a), Adam Cioch, klasa I a.

W kategorii starszej z grona 18 osób najlepszymi okazali się w kolejności: Miłosz Kuczyński z klasy VIII a, Kamil Darda i Filip Kozak (obaj z klasy VI a). Dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii Rada Rodziców przy SP Telatyn ufundowała cenne nagrody, pozostali otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, również ufundowane przez Rodziców.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się we wtorek 20 czerwca br. Dokonali tego panie: dyrektor SP Telatyn Małgorzata Śliczniuk – Loda oraz Mariola Mróz, przewodnicząca Rady Rodziców przy SP Telatyn. Jesteśmy bardzo wdzięczni Rodzicom za finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia. Szachy to świetna rozrywka, wspaniałe spędzenie czasu, ale także doskonałe wsparcie w nauce i wychowaniu młodego człowieka.

 

Skip to content