Przeskocz do treści

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2022/2023 zakończony!
W dniu 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków, uczniów klas I-VII oraz pożegnanie uczniów klas VIII. Po mszy św., którą odprawił ks. Andrzej Bastrzyk, wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas  siódmych. Następnie klasy ósme podziękowały swoim wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za osiem lat ciężkiej i wytrwałej pracy w krótkiej akademii. Klasy siódme wręczyły swoim kolegom upominki w postaci pluszaka. Absolwenci szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem pozostałym uczniom.
W tym dniu nie mogło się obejść bez wzruszeń i radości. Pani Dyrektor Małgorzata Śliczniuk-Loda serdecznie pogratulowała wszystkim uczniom sukcesów w nauce oraz zaangażowania w trudzie edukacyjnym. Obecna na uroczystości była również Sekretarz Urzędu Gminy Pani Małgorzata Bryk, która odczytała list od Wójta Gminy Telatyn Pana Dariusza Kozłowskiego i wręczyła w jego imieniu nagrody uczniom ze średnią powyżej 5.0. Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Mariola Mróz wyróżniła nauczycieli i uczniów działających w samorządzie uczniowskim i delegacje pocztu sztandarowego szkoły.
W tym dniu żegnaliśmy również dwie nauczycielki Panią Janinę Urban i Panią Henrykę Bucior, którym wręczono upominki i podziękowano za wiele lat zaangażowania w proces edukacji dzieci i młodzieży naszej szkoły.
Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.
Do zobaczenia po wakacjach!

Skip to content