Przeskocz do treści

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 18.10.2023 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych przedstawicieli gminy. Następnie przekazała głos uczniom.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas siódmych. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał przemiły upominek, a także uczniowie zostali obdarowani przez szkolny sklepik „Sezamek” słodką niespodzianką.

Na zakończenie uroczystości głos zabrali Wójt Gminy Telatyn pan Dariusz Kozłowski, który wraz z panią Małgorzatą Śliczniuk – Lodą wręczyli nagrody nauczycielom. Pani dyrektor mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Skip to content