Przeskocz do treści

BAL ÓSMOKLASISTY

 „Bo coś w szaleństwach jest młodości, Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrości, I rozumniejsze od rozumu(…)”    Leopold Staff

20 stycznia 2023r. (sobota) był dniem szczególnie ważnym dla Ósmoklasistów naszej szkoły: Konrada, Macieja, Filipa, Zuzi, Kasi, Kamila, Dawida, Laury, Oli, Patrycji, Szymona, Emilki, Mai, Weroniki- klasa VIIIa -Mateusza, Michała, Kariny, Marcela, Elizy, Huberta, Kamila, Nikoli, Kacpra, Julii, Dawida, Mileny, Jakuba- klasa VIIIb, gdyż tego dnia odbył się Bal Ósmoklasisty zorganizowany przez Rodziców i Wychowawców klas ósmych oraz samych Uczniów.

Wspaniała i uroczysta impreza ósmoklasistów rozpoczęła się od krótkich przemówień. Zgromadzonych gości- pracowników gminy, uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły powitali – dyrektor szkoły, pani Małgorzata Śliczniuk- Loda oraz wójt gminy, pan Dariusz Kozłowski. Pani dyrektor słowami: „Poloneza czas zacząć!” zaprosiła uczennice w pięknych sukniach i uczniów w eleganckich garniturach do wykonania Poloneza. Ósmoklasiści przepięknie zatańczyli Poloneza Wojciecha Kilara, a następnie Walca nr 2 Dmitrija Szostakowicza. Zarówno poloneza jak i walca nauczył perfekcyjnie tańczyć ósmoklasistów (podczas wielu żmudnych prób) nauczyciel wychowania fizycznego oraz tańców, pan Krzysztof Michalczuk. Oba tańce wzbudziły wiele emocji wśród tancerzy jak i widowni, tym bardziej, iż walca zatańczyli nie tylko uczniowie, ale wychowawcy, nauczyciele i rodzice. Tradycyjny Polonez uświetniony wystrzałem confetti zachwycił wszystkich zgromadzonych gości, szczególnie rodziców, którzy nie kryli wzruszenia i dumy. Następnie uczniowie jak i goście udali się na wykwintny poczęstunek przygotowany przez rodziców obu klas ósmych, którzy także wykonali przepiękną i efektowną dekorację. Nieodłącznym elementem balu była wspólna zabawa przy muzyce DJ- a w sali gimnastycznej naszej szkoły. Tańce i zabawy tego dnia trwały do późnych godzin wieczornych. Atrakcją balu była także fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia z kolegami, koleżankami, rodzicami i wychowawcami.

Szczególne podziękowania za przygotowanie Balu Ósmoklasisty składamy na ręce Rodziców oraz Instruktora tańców.

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!!!

UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH z WYCHOWAWCAMI 

Zdjęcia oraz filmy można obejrzeć pod tym linkiem :

https://www.facebook.com/dyrtelatyn/posts/727485319522558

Skip to content