Przeskocz do treści

Przedszkolny dzień Babci i Dziadka

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła, mimo styczniowego mrozu. Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach. Kiedy odbierają wnuki z przedszkola dostrzec można silne więzi łączące oba pokolenia.

Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie w formie muzyczno- słownych wystąpień. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. W tym roku ta niecodzienna uroczystość w naszej szkole odbyła się 26 stycznia 2024r. Akademia została przygotowana przez oddziały przedszkolne pod kierunkiem wychowawczyń pani Joanny Gawęda, Elżbiety Oleszczuk, Joanny Czaus, Alicji Wiśniewskiej, Marioli Kowalczyk oraz pań Iwony Jaśkiewicz i Sylwii Pawłowskiej. Uroczystość swą obecnością uświetnili także: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Telatynie pani Małgorzata Śliczniuk-Loda, wicedyrektor pani Wiesława Przytuła, wójt Gminy Telatyn pan Dariusz Kozłowski , sekretarz Gminy Telatyn pani Małgorzata Bryk oraz liczna grupa rodziców.
Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!
Skip to content