Przeskocz do treści

Walentynki 2024

Walentynki to międzynarodowe, coroczne święto - czas wyznawania miłości, sympatii oraz przyjaźni. Uczniowie naszej szkoły chętnie celebrują tradycję obdarowywania się wzajemnie miłymi liścikami oraz ozdobnymi karteczkami, dlatego - jak co roku - Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, zorganizował pocztę walentynkową. Dziewczyny z SU przygotowały i pięknie ozdobiły specjalną skrzynkę, która czekała na kartki. 14 lutego korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy, a jej doręczeniem zajęli się członkowie SU - najwięcej walentynek trafiło do najmłodszych.

Drobnymi prezentami zostali obdarowani także nasi nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Przygotowaliśmy również grę terenową – w różnych miejscach budynku szkoły ukryto 20 połówek serc. Kto odnalazł pasujące części, otrzymał słodki upominek. Na korytarzach pojawiły się też tzw. zrywki z miłym słowem, które można było przekazać drugiej osobie.

Dziękujemy paniom: Elżbiecie Matwiejczuk i Joannie Mazur z naszego szkolnego sklepiku ,,Sezamek” za ufundowanie wszystkich słodkości oraz dziewczynom: Ewie i Julii Nowosadowskim, Patrycji Grabczuk, Milenie Śliczniuk. Nikoli Opak, Natalii Powęsce oraz Aleksandrze Lizak za pracę techniczno-plastyczną w czasie ferii.

Skip to content