Przeskocz do treści

Są takie dni w szkolnym kalendarzu… Dzień Rodziny w kl. I-III

Jest na świecie taka miłość, która jest bezinteresowna i najprawdziwsza ze wszystkich – to miłość rodziców do dziecka. Choćby nie wiem, co się stało, choćby nie wiem, jak bardzo własne dziecko cię zawiodło, zraniło, to i tak będziesz je kochać ze wszystkich sił. Ta miłość jest jedną z najpiękniejszych miłości” .

Są takie dni w szkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na, które czekają z wypiekami na twarzy. Dzień rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji 29 maja 2024 r. uczniowie klas I-III wystąpiły dla swoich najbliższych. Akademię rozpoczęliśmy powitaniem najbardziej oczekiwanych gości , czyli rodziców. Równie gorąco powitaliśmy dyrektora szkoły panią Małgorzatę Śliczniuk-Loda, wicedyrektora panią Wiesławę Przytułę, Wójta Gminy Telatyn pana Dariusza Kozłowskiego oraz Sekretarza panią Małgorzatę Bryk. Podczas uroczystego przedstawienia dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wójt Gminy pan Dariusz Kozłowski przygotował dla małych artystów słodki upominek. Na koniec dzieci wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

Z okazji Dnia Mamy i Taty życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.

Życzy Dyrekcja, Nauczyciele oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Telatynie !

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia zdjęć z akademii przygotowanej przez dzieci klas I-III pod opieką wychowawców pani Grażyny Dobrzańskiej, pani Agnieszki Dobrowolskiej i pani Janiny Tuckiej.

Skip to content