Przeskocz do treści

Nowe marzenia przed Wami… zakończenie klas VIII

To świt, to zmrok i już tyle lat,

Coś rodzi się i coś przemija,

Ale zostanie po nas ślad…

19 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia         z okazji pożegnania klas ósmych - KLASY VIIIa i KLASY VIIIb pt. „Nowe marzenia przed Wami”. Ósmoklasiści rozpoczęli, ostatnią dla nich uroczystość zaprezentowania się przed całą Społecznością Szkolną -uczniami i nauczycielami i obecnymi na tej uroczystości zaproszonymi gośćmi - Wójtem, panem Dariuszem Kozłowskim, Księdzem Andrzejem Bastrzykiem, Dyrekcją, panią Małgorzatą Śliczniuk - Loda, panią Wiesławą Przytuła, ich Rodzicami od przepięknego Poloneza, którego zatańczyli        w strojach galowych, biało - czarnych. Następnie wzruszającymi słowami wierszy i nostalgicznymi piosenkami, z zadumą sercu i ze łzami w oczach pożegnali Wszystkich, z którymi przyszło im dzielić osiem lat szkolnego życia.

Nie zabrakło także kwiatów dla nauczycieli pracujących w naszej szkole i słów podziękowań adresowanych do tych, którzy byli dla Nich wsparciem, do tych, którzy mieli dla nich dobre słowo. Miłym akcentem były upominki – maskotki od uczniów klas VII, którzy już niedługo, bo za rok będą na ich miejscu

Do widzenia , Przyjaciele, wspólnych chwil przeżyliśmy wiele… Dziś ta nitka się urywa, coś się kończy, a coś się zaczyna, Do widzenia…

Wychowawcy klas ósmych – Małgorzata Pelczar i Bogusław Wójcik zatrzymają w swoim sercu pamięć o swoich uczniach, których edukacja      w Szkole Podstawowej w Telatynie właśnie przeszła już do historii.

Poloneza przygotował pan Krzysztof Michalczuk, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za ten „ostatni taniec”- piękny i dostojny.

Akademię przygotowali wychowawcy klas VIIIa, VIIIb z wielkim zaangażowaniem ósmoklasistów.

Dekorację - B. Wójcik, K. Michalczuk, M. Pelczar

Wszystkim bez wyjątku, którzy uświetnili ten najważniejszy dla Ósmoklasistów, ich Wychowawców i ich Rodziców dzień swoją obecnością Dziękujemy!!! Dziękujemy!!! Dziękujemy!!!

Tak niedawno żeśmy się spotkali,

A już pożegnania nadszedł czas,

Tyle żeśmy z sobą przeżywali,

A dziś już wspomnienia łączą nas”

Żegnajcie Kochani Uczniowie…

 

Skip to content