Przeskocz do treści

„Wszystkie dzieci zbieraja elektrośmieci „

"Wszystkie dzieci zbieraja elektrośmieci " - pod takim hasłem przebiegła zbiórka elektrodpadów w naszej szkole. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykazali się dużą odpowiedzialnością za środowisko. Projekt przyniósł wymierne korzyści ekologiczne oraz finansowe w postaci bonu na zakup pomocy dydaktycznych. Dziękujemy wszystkim którym los naszego środowiska nie jest obojętny💚💪🌱♻️

Przejdź do treści