Przeskocz do treści

ORGANIZACJA PRACY W CZWARTEK I PIĄTEK 3, 4 WRZEŚNIA 2020 r.

CZWARTEK: Dzień na sportowo.

Czwartek będzie dniem, kiedy klasy IV–VIII będą miały zajęcia zorganizowane na stadionie i będą to zajęcia sportowe. Prosimy o to, aby uczniowie mieli odpowiedni strój i buty. Uczniowie z klas I-III będą mieli zajęcia zorganizowane na terenie budynku szkoły.
Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00 i w zależności od grupy wiekowej będą kończyć się w godzinach: klasy I-III – do pierwszego odjazdu autobusu (ok. godz. 11:00), klasy IV-VIII – do drugiego autobusu (ok. godz. 12:00).

Ten rozkład przyjazdów i odjazdów autobusów będzie obowiązywał przez dwa dni (czwartek, piątek). Od poniedziałku obowiązuje rozkład jazdy podany na dalszych dokumentach. Prosimy o zapoznanie się z rozkładem.

PIĄTEK: Dzień Czytania Narodowego.

Podobnie jak w dniu poprzednim: klasy I-III zostają w budynku szkoły, gdzie będzie odbywać się akcja narodowego czytania, natomiast klasy IV-VIII na stadionie.
Prosimy, aby dzieci miały zapewnione napoje i coś do zjedzenia oraz okrycie głowy od słońca.
Zapewniamy opiekę w SP Telatyn od godziny 8:10 do godz. 15.20. Dzieci z przedszkola w godzinach: 6:30–16:00. Dopóki sytuacja się nie zmieni, dzieci będą przebywały w swoich klasach, pod opieką nauczycieli świetlicy i nauczycieli dyżurujących w danym dniu. W czwartek i piątek opieka nad dziećmi od godziny 8.10 do 12.00.

Skip to content