Przeskocz do treści

PACZKA MARZEŃ

W dniu 16 grudnia 2020 r. w naszej szkole zjawił się niespodziewany gość – Święty Mikołaj. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Paczka Marzeń” . Organizatorem przedsięwzięcia było Biuro Rejonowe PCK w Tomaszowie Lubelskim. Gośćmi honorowymi byli pan Krzysztof Gmoch - prezes Rejonowego Oddziału PCK w Tomaszowie Lubelskim oraz pani Elżbieta Matyjanka - Kierownik Biura Rejonowego Oddziału PCK. Naszą szkołę reprezentowali pani Agnieszka Dobrowolska, pani Agnieszka Malec i pani Henryka Bucior. Oprócz prezentów dzieci w ramach akcji PCK otrzymały zestaw do mycia zębów oraz maskotki . Upominki ufundowane zostały przez pracowników przedsiębiorstw i urzędów z Tomaszowa Lubelskiego i powiatu tomaszowskiego.
Serdecznie dziękujemy Mikołajowi, przedstawicielom Polskiego Czerwonego
Krzyża oraz wszystkim darczyńcom 🙂 🙂 🙂 .

Skip to content