Przeskocz do treści

Rozpoczynamy rok szkolny 2022/ 2023

1 września Mszą Świętą został rozpoczęty nowy rok szkolny 2022/2023. Uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły i zaproszeni goście po mszy św. zebrali się w sali gimnastycznej. Zgodnie z tradycją szkolną został wprowadzony sztandar szkoły, odśpiewany hymn państwowy i hymn szkoły oraz minutą ciszy zebrani uczcili pamięć poległych w czasie II wojny światowej. Następnie uczniowie montażem słowno- muzycznym przywitali nowy rok szkolny. W krótkiej scence młodzież odwołała się także do wydarzeń z 1 września 1939 oraz 1 sierpnia 1944 roku. W dalszej części uroczystości głos zabrał pan Dariusz Kozłowski Wójt Gminy Telatyn, który podziękował ustępującej Dyrekcji i przedstawił nową Dyrekcję. Wszystkim uczniom i nauczycielom w nowym roku szkolnym życzył dużo sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu.
Na koniec głos zabrała pełniąca obowiązki dyrektora pani Małgorzata Śliczniuk- Loda, która powitała zarówno uczniów, jak i pracowników szkoły. Przedstawiła wychowawców poszczególnych klas, a następnie uczniowie rozeszli się na pierwsze w tym roku spotkanie z wychowawcami.
Oprawę słowno–muzyczną uroczystości przygotowali uczniowie klasy I, II, V i VIII pod kierunkiem pani Janiny Tuckiej i pani Eweliny Tuckiej- Ratyny. Dekorację wykonała pani Sylwia Pawłowska.
Życzymy dużo ………… :):):)

Skip to content