Przeskocz do treści

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki! W przeszłości wróżby w Wigilię św. Andrzeja traktowane były bardzo poważnie i uczestniczyły w nich wyłącznie dziewczęta. Z czasem jednak andrzejkowe wróżby stały się przede wszystkim zabawą, traktowaną na wesoło i z humorem. W naszej szkole impreza andrzejkowa dla klas I-III odbyła się 24 listopada.

Dzieci przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych, które przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego: Malwina, Weronika, Wiktoria, Nikola, Milena i Konrad. Uczniowie i nauczyciele klas młodszych mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoją bliższą i dalszą przyszłość. Najbardziej spodobały się ciasteczka i balony z wróżbą. Uczniowie z uśmiechem na twarzy chętnie brali udział w zabawach, przeplatanych słodkim poczęstunkiem. Dodatkowo zabawę umilił popcorn przygotowany przez niezawodnych rodziców naszych uczniów. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy. Miłą pamiątką będą fotografie wykonane podczas wieczoru.

Skip to content