Przeskocz do treści

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali naszą gminę 20 marca w Tomaszowie Lubelskim na Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wykazali się dużą wiedzę z zakresu przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Uczniowie naszej szkoły Paweł Ratyna uczeń klasy VI i Piotr Berbecki uczeń klasy II b godnie reprezentowali naszą gminę 20 marca w Tomaszowie Lubelskim na Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Uczniowie rozwiązywali test, a po osiągnięciu bardzo dobrego wyniku odpowiadali na pytania ustnie.
Wykazali się dużą wiedzę z zakresu przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

W I grupie wiekowej Paweł Ratyna zajął II miejsce na szczeblu powiatowym, a w II grupie wiekowej Piotr Berbecki zajął I miejsce i tym samym zakwalifikował się na szczebel wojewódzki.

 

Do konkursu uczniów przygotowywała p. Wiesława Przytuła

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content