Przeskocz do treści

Wyniki powiatowe IX Ogólnopolskiego Konkurs Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje  a dziecko obserwuje”

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje  a dziecko obserwuje” – pod tym hasłem przebiegał tegoroczny Konkurs Plastyczny dla Dzieci organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolnej technice, w formacie A3, ilustrującej hasło konkursowe.

Na szczeblu powiatowym w I grupie wiekowej - Julia Procnal z kl. I zajęła I miejsce(op. Janina Tucka) , Aleksandra Mazur z kl. II otrzymała wyróżnienie (op. Alicja Wiśniewska). W II kategorii, czyli klasy IV-VIII  Kamila Kot z kl. VII  zajęła II miejsce (op. Monika Tchórzewska) i Filip Łukasik- Bożek z klasy VI otrzymał wyróżnienie (op. Wiesława Przytuła). Dyplomy za udział w konkursie otrzymali Milena Śliczniuk z kl. III (op. Elżbieta Oleszczuk) i Mateusz Matwiejczuk z kl. VII (op. Monika Tchórzewska) .

Skip to content