Przeskocz do treści

WIECZORNE CZYTANIA

We czwartek 13 grudnia 2018 roku o godzinie 16.00 w sali lekcyjnej klasy I,  zebrali się uczniowie klas I-III na WIECZORNE CZYTANIA, czyli spotkanie z „Dziewczynką z zapałkami”, którego organizatorem byli Uczniowie, Rodzice, Wychowawca klasy I i opiekun  Samorządu Uczniowskiego.  Magiczny wieczór w pięknie i nastrojowo udekorowanej klasie rozpoczęła uczennica Julia Bednarczuk, która przy akompaniamencie gitary zaśpiewała kolędę...

We czwartek 13 grudnia 2018 roku o godzinie 16.00 w sali lekcyjnej klasy I,  zebrali się uczniowie klas I-III na WIECZORNE CZYTANIA, czyli spotkanie z „Dziewczynką z zapałkami”, którego organizatorem byli Uczniowie, Rodzice, Wychowawca klasy I i opiekun  Samorządu Uczniowskiego. Miało ono na celu popularyzacji czytelnictwa oraz pokazanie szkoły jako niezwykłego miejsca, w którym można ciekawie spędzić czas.

 Magiczny wieczór w pięknie i nastrojowo udekorowanej klasie rozpoczęła uczennica Julia Bednarczuk, która przy akompaniamencie gitary zaśpiewała kolędą. Następnie pojawiły się w sali: Królowa Śniegu- Paulina Sachajko, Dziewczynka z zapałkami-Emilia Sobuś, Julia Bednarczuk i dwie dobre wróżki: Małgorzata Grabik i Martyna Rajtak, które poprosiły o to, aby choć raz miały wspaniałe święta, a zimne serca stały się bardziej wrażliwe na krzywdę innych ludzi.

Po krótkim wstąpię uczniowie poszczególnych klas przebrani za bohaterów z baśni wspólnie z rodzicami, wychowawcami klas i zaproszonymi gośćmi mogli  pochwalić się pięknym czytaniem. Była też chwila czasu, by pogawędzić o czytanej książce.

Czwartkowy wieczór pokazał, że dzieci lubią słuchać czytane książki w zaproponowanej formie. Wydarzeniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji, niezapomnianych przeżyć wrażeń.

Wychowawca klasy I serdecznie dziękuje wicedyrektor p. Barbarze Wójcik, dyrektorowi p. Bogdanowi Tuckiemu oraz  Rodzicom uczniów klas I- III za tak liczne przybycie, czytanie i zorganizowanie dla wszystkich dzieci słodkiego poczęstunku.

Skip to content